Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Hizmetlerimiz

Hazır Web Sitesi Script Nedir ?

Hazır Web Sitesi Scriptleri açık kaynak kodlu PHP ile yazılmış bir çeşit Web Şablonudur. Son çıkan Hazır Web Sitesi Scriptleri Mobil ve Seo uyumludur. Size uygun olanı seçer üzerinde ufak defek değişikler yaparak dilediğiniz gibi kullanırsınız. Türkçe Admin Panelleri mevcuttur. Scriptlerin tamamı açık kaynak kodlu ve hiç bir lisans yada kısıtlaması yoktur. Hazır Web Sitesi Scripti üzerine dilediğiniz değişikliği yapabilir, çoğaltabilir ve satabilirsiniz. Hazır Web Sitesi Scripti ni kendi siteniz için de kullanabilirsiniz.

Scriptler Neden Ucuz ?

Hazır Web Sitesi Scriptlerin ucuz olmasının sebebi, her hangi bir telif hakkının olmamasıdır. Satın aldığınız Script bir çok firma tarafından alınıyor veya kulanılıyor olabileceğidir. Ancak şunuda unutmamak gerekir, her satın alınan Script Firma için kendi görsel ve yazılarını hatta site scripti üzerindeki renklerini değiştirdiği için artık aynı olmayabilir, sadece Script benzerliği bulunubilir. Eğer çok özel bir isteğiniz olmadığı sürece var olan Hazır Scriptler içinde mutlaka ihtiyacınızı karşılayacak bir Script bulunur ancak Firmanız için özel piyasada olmayan bir Script ihtiyacınız var ise ki böyle bir durum ile çok nadir olsa da karşılaşılır. Sadece sizin ihtiyacınızı karşılayacak bir script başkasının da işine yaramayacağı için Tehlif hakkıyla birlikte satışı yapılır ve bu yüzden satış rakamlarıda emeği geçen yazılmcı tarafınden belirlenir.

Hazır Web Sitesi Scripti nasıl kurulur ?

Almış olduğunuz tüm Hazır Web Sitesi Scriptlerin içerisinde çok detaylı bir şekilde nasıl kurulacağı konusunda bilgi verilmiştir. Kurulum dosyası içerisinde bulunan kurulum bilgisi adlı text dosyasını takip etmeniz yeterli olacaktır. Kurulum dosyasının içerisinde, kurulum yapıldıktan sonra görsellerin ve yazıların da nasıl değişeceği konusunda bilgi verilmiştir. Buna rağmen destek ihtiyacı duyduğunuz her an whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Kurulum işlemlerini bizim yapmamızı istiyorsanız listenin altında Kurulum ücreti bilgisi verilmiştir.

Web Sitesi için Başka nelere ihtiyaç olacaktır ?

Bir Web Sitesi kurmak için sadece Hazır Web Sitesi Scripti yeterli değildir. Bunu en iyi anlatan Web Sitesi Kaça Mal Olur yazısında dile getirdik, isteyen burdan yazıya ulaşabilirler. Kısaca anlatmak gerekirse. Öncelikle Alan adına ihtiyacımız olacak, Alan adını barındırmak için bir Hosting alınır ve Hazır Web Sitesi Scripti içine kurulur. Sitenin güvenliği için SSL Sertifikası eklenir ki bizim Hostinglerde ilk yıl ücretsiz SSL imkanı bulunuyor. Bundan sonraki aşamalar Sitenizin Arama Motorlarında görünmesini sağlamaktır. Bu işlem Seo çalışmaları ile yapılmalıdır. Bunlar uzmanlık gerektiren konular ve bu konu hakkındaki bilgileri de Web Sitesi Kaça Mal olur yazısında bulabilirsiniz.

WEB SİTESİ KURULUM ÜCRETİ :

Basit Kurulum (₺30) ETicaret (₺50):​ Script yüklenip teslim edilir.
Tam Kurulum (₺75) ETicaret (₺100): Script yüklenir, yazı ve resimler düzenlenir, isteğe göre gerekli değişiklikler yapılıp teslim edilir.

Diğer Hizmetlerimiz :

Aylık Takip Hizmeti : Kayıt ve Kurulumlar bir sefere mahsus alınır

 1. Seo Hizmeti  
  Site içi Seo Kurulumu   ₺300 ( +Makale ücreti )
  Site dışı Seo Kurulumu ₺600
  Seo Takip Aylık ₺100
 2. Haritalara Kayıt : Kayıt ₺300 - Takip Aylık ₺25
  Google Haritaları, Yandex Haritaları, Whatsapp Haritalarına Kayıt ve Takibi
 3. Google Analiz Hizmetleri : Kayıt ₺300 - Takip Aylık ₺25
  Tag Manager, Google işletmeye, Source Consol, Analitics, Yandex işletmelerine Kayıt ve Takibi
 4. Sosyal Ağlara Kayıt : Aylık ₺100 (Sadece Aylık Post hazırlama ₺75)
  Facebook ve İnstagram Kurumsal Hesap Kayıt, Takip ve Post Paylaşımları.
 5. Kişisel ve Kurumsal Site Takip ve Admin Yönetimi : Aylık ₺50
 6. E-Ticaret ve Emlak Sitesi Takibi ve Admin Yönetimi : Aylık ₺250
  Girilen her İlan için Extra ₺1.50 ücret alınır

  Aksi belirtilmediyse ücretler her ayın 5 ine kadar ödenir. 
  Detaylı bilgi isterseniz Web Sitesi Kaça Mal Olur Makalemize göz atabilirsiniz.

Reklam Hizmeti :

 1. Sosyal Ağ Reklamcılığı
 2. Google Ads Reklamcılığı
 3. Dönüşüm Hizmetleri

Aylık Reklam Hizmet Bedeli Vergiler Hariç %15 'dir : 

 • Aylık Reklam Bedelin Toplam Tutarın %15 'i (min.₺300) Hizmet Bedeli olarak alınır
 • Aylık Reklam Bedelin Toplam Tutarın %5 Türkiye Yasal İşletim Maliyeti olarak kesilir
ÖDEME VE TESLİMAT :
Banka Havalesi, EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, İbrahim Özdemir 'adına İBAN TR59 0011 1000 0000 0071 5302 53, hesaplarımızdan (TL) , veya 0533 554 71 51 kolay adres tanımlı cep telefonumuzdan yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile Satın almak isterseniz, Ödeme Ekranında Havale bölümündeki Açıklama kısmına Kredi kartı ile almak istediğinizi belirtirseniz Mail adresinize bir İyzico Linki gönderilir.